Erkek Çocuğuna Tecavüz

13 Ağustos 2015 Perşembe, 08:34
tecavüz

14 yaşındaki M.D Antalya’da devlet korumasında tutulduğu yurttan kaçmış, biri bedensel engelli 3 kişinin cinsel saldırısına maruz kalmıştı. Sanıklara 8 yıl ile 12 yıl arasında hapis cezası verildi.

M.D. yurttan kaçarak, daha önceden tanıştığı Devran A.’nın evine gitti. Burada Devran A. Ve arkadaşı Ahmet Ş.’nin cinsel saldırısına uğradı. M.D, bedensel engelli Şerif Y.’nin de kendi evinde cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ederek şikayette bulundu. Sanıklar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Çocuğun basit cinsel istismarı’ ve ’çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçlarından yargılanan sanıklardan Şerif Y., iktidarsız olduğunu söyleyerek suçlamaları kabul etmedi. Şerif Y. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Antalya 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, sanıkların hazır bulunduğu duruşmada mağdur M.D ifade verdi.

Sosyal medya üzerinden Devran A. ile tanıştığını söyleyen M.D,  “Devran A.’yı ’Murat Başkan’, Şerif Y.’yi de ’Yılmaz Yaşar’ olarak tanıyorum. Murat Başkan olarak tanıdığın Devran A. bana internet üzerinden para karşılığında cinsel ilişki teklifinde bulundu. Önce kabul etmedim. Bir hafta sonra tekrar görüştük. Devran A., cinsel ilişki karşılığında bana paten alacağını söyledi. Benim daha önce hiç patenim olmamıştı. Alışveriş merkezinden paten aldıktan sonra Devran A.’nın evine gittik. Orada cinsel ilişkiye girdim” dedi.

Bu sırada Ahmet Ş.’nin geldiğini söyleyen M.D, “O da aynı şekilde benimle ilişkiye girdi. Daha sonra yurda döndüm. Devran A. bir hafta sonra beni tekrar aradı. Evine gittik, bu kez boynuma bıçak dayayarak tecavüz etti” dedi.

Mayıs 2014 de, sosyal medya üzerinden Şerif Y. ile tanıştığını söyleyen M.D., “O da para karşılığında ilişki teklif etti. Ben de kabul ettim. Beni evine çağırıp 3-4 kez ilişkiye girdi. Bana 50 lira verdi. Ayrıca porno içerikli filmler gösterdi” diye konuştu.

Yargılama sonunda Şerif Y., 8 yıl 4 ay, Devran A., 12 yıl 6 ay ve Ahmet Ş. ise 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>