Nazlı Hamarat’ın Eşi Öldürüldü

10 Ağustos 2015 Pazartesi, 08:02
nazlı

İşte Benim Stilim’in gözde yarışmacılarından Nazlı Hamarat’ın eşi Emir Şaşmaz’ın Kiev de boğazı kesilerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Şaşmaz’ın eskort kızlar ve pırlanta kaçakçılığı sebebiyle öldürüldüğü iddia ediliyor.

Nazlı Hamarat eşinin ölümünü sosyal medya hesabı üzerinden doğruladı. Hamarat,  “Başımız sağolsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler” yazdı.

Ölüm haberini ilk paylaşan Erol Köse oldu. Köse, Şaşmaz’ın karanlık işler çevirdiğini ve pırlanta kaçakçılığı yaptığını iddia etti. Ayrıca, Emir Şaşmaz’ın, Necati Şaşmaz ile soyadı benzerliğini kullanarak piyasayı dolandırdığını söyledi.

Nazlı Hamarat, Köse’nin iddialarına, “İddianın kesinliği yok. Araştırıyoruz. Lütfen olayı abartmayın. Konuyu kapatın” yazarak tepki gösterdi. 8 Ağustos da kocasının öldürüldüğü iddialarının doğruluk kazanması üzerine instagram hesabından, “Başımız sağolsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler” yazdı.

Erol Köse, Emir Şaşmaz’ın Kiev de, Rus mafyası tarafından bir alemde yakalanarak infaz edildiğini söyledi. Polis, Şaşmaz’ı öldüren kişilerin pırlantaların peşinde olabileceği ihtimalini de değerlendiriyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>