Swinger Çiftlerin Davası Başladı

27 Ağustos 2015 Perşembe, 14:38
swinger

Adana’da swinger denilen eş değiştirme yöntemiyle seks fantazisi yaptığı öne sürülen 15’i tutuklu 29 kişinin ‘fuhuş’, ‘suç örgütü’ ve ‘insan ticareti’ suçlarından yargılandığı dava başladı. Suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler, fantezi yapmak amacıyla bir araya geldiklerini söyledi.

Şubat ayında Asayiş Şube Ekipleri, sosyal paylaşım sitesi üzerinden evli çiftlere swinger fantezili fuhuş byaptırdığı iddiasıyla, Çukurova Üniversitesi öğrencisi 25 yaşındaki E.Ş. ile kız arkadaşı E.A.’yı teknik takibe aldı. Polis, çiftin Adana’da lüks bir sitede villa kiralayıp, evli çiftlere swinger partileri organize ettiğini belirledi.

E.Ş ile sevgilisi E.A.’nın, sesk yapmak isteyen çiftleri bir araya getirdiği ve erkeklere 1000 lira karşılığında kadın ayarladığı belirlendi. Polis, 25 ayrı adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Gözaltına alınan 53 kişiden, 29’u adliyeye sevk edildi. Kadınlar mahkemede, “Rezil olduk, insan içine çıkacak yüzümüz kalmadı. Çocuklarımız 4 günden beri perişan oldular” diyerek ağladı. E.Ş. ile E.A.’nın da aralarında olduğu 15 kişi tutuklandı. 14 kişi de tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olayla ilgili yapılan araştırmada, örgütün güvenlik gerekçesiyle Adana’dan müşteri kabul etmediğini, müşterilerin rahatı için her türlü konforu sağladığı belirlendi. Savcı, 29 şüpheli hakkında ’suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ’fuhuş’, ’insan ticareti’ ve ’ müstehcenlik’ suçlarından 3 ila 177 yıl arasında değişen toplam 933 yıl hapis cezası istemiyle dava açtı.

Kapalı yapılmasına karar verilen duruşma sırasında, sanık ve vekilleri dışındaki herkes salondan çıkarıldı. Sanıklar, fantezi amaçlı ’swinger’ partilerine katıldıklarını söyledi. E.A.’nın avukatı Ferhat Pamuk ise savunmasında E.Ş.’nin, müvekkilini bu işi yapmaya zorladığını ileri sürerek, genç kadının tahliyesini istedi.
Mahkeme, E.Ş., ile H.L. ve M.B.’nin tutukluluk halinin devamına karar vererek, E.Ş.’nin sevgilisi E.A.’nın da aralarında bulunduğu 12 kişinin de tahliyesine karar verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>