Özgürlük Gazetesi
boğaziçi
13 Ağustos 2015
0 YORUM
262 OKUNMA

Tecavüz Zanlısı Adliyede

Boğaziçi Üniversitesi kız yurduna girerek, bir öğrenciyi yaralayan Yasin P. ve iki arkadaşı Sarıyer’de yakalandı. Yasin P. İfadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

8 Ağustos’ta yaşanan  olayda alkollü Yasin P. , kardeşi Şeref P. ve Barış A., Boğaziçi Üniversitesi kız yurdunun önüne geldi. Yasin P., yangın merdiveninden 5. kata çıkarak, yatakhanelerin olduğu bölüme geldi.

Odalardan birine girerek bir kız öğrenciye tecavüz etmeye kalkan Yasin P, genç kızı jiletle yaraladı. Odaya giren diğer kızlar, saldırganı durdurmaya çalıştı. Güvenlik görevlilerinin gelmesi üzerine dışarıya kaçan Yasin P., yanındaki iki kişi ile olay yerinden uzaklaştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri güvenlik kameralarından zanlıların kimliğini tespit etti. Yasin P., kardeşi ve  Barış A., gözaltına alındı. Zanlılar, ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ludingirra.org